Wywóz śmieci

Wywóz śmieci Gdańsk i Pruszcz Gdański

Kontenery na śmieci – Gdańsk

Wywóz śmieci nie jest dla nas wyłącznie sprawą zawodową. Wiemy, że w ten sposób przyczyniamy się do dbania o przyszłość planety oraz utrzymanie okolicznego ekosystemu, a więc i o zdrowie wszystkich ludzi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując zbieranie i transport odpadów budowlanych i poremontowych od firm i osób prywatnych, a także odpadów komunalnych od podmiotów gospodarczych.

Działamy zgodnie z prawem – posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia do prowadzenia naszej działalności, a wywóz odpadów na wysypisko śmieci odbywa się zgodnie z KPO i obowiązującymi testami zgodności na dany odpad. Z naszą pomocą pozbędą się Państwo odpadów szybko, tanio i skutecznie.

Szybki wywóz odpadów w Gdańsku

Dobrze wiemy, jak ważne jest dotrzymywanie terminów. Często to właśnie od wywozu odpadów zależy postęp prac budowlanych czy remontowych. Dbając o czas naszych klientów kontenery udostępniamy zawsze w ustalonym terminie – pojęcie “opóźnienie” jest nam obce. Dysponujemy zarówno kontenerami zakrytymi, jak i odkrytymi o różnych pojemnościach i gabarytach. 

Wywóz śmieci Pruszcz Gdański, Gdańsk i okolice nigdy nie był tak prosty. Wystarczy skontaktować się z nami w dni robocze (od 7:00 do 15:00) mailowo bądź telefonicznie, a następnie przedstawić oczekiwania. Wspólnie ustalimy dogodny termin podstawienia kontenerów. Gwarantujemy stabilność naszych kontenerów oraz wysoką jakość współpracy.

Profesjonalne usługi wywozu śmieci

 

Wywóz gruzu jak i innych szkodliwych odpadów oraz śmieci to jedna z podstawowych usług, jakie realizujemy. Nasz harmonogram prac jest dostosowany do potrzeb klienta. W celu omówienia większych realizacji potrzebny jest kontakt z naszym biurem.

Koszt naszych usług jest dostosowany do Państwa możliwości, a zakres prac jakie realizujemy w zakresie wywozu odpadów jest niezwykle szeroki. Nasze biuro otwarte jest od 07:00-15:00 każdego dnia. Jeżeli potrzebujesz skutecznych usług wywozu odpadów lub gruzu, skorzystaj z naszej oferty.

 

ul. Jankowska 13
80-180 Gdańsk Jankowo

© 2022 "JANPOL" Jacek Jednac. Wszelkie prawa zastrzeżone