Wywóz gruzu

Wywóz gruzu Gdańsk

Wywóz gruzu i wynajem kontenerów na gruz to usługi, które umożliwiają pozbycie się odpadów budowlanych i odpadów pobudowlanych. Podczas różnego rodzaju prac technicznych z zakresu budownictwa wywóz odpadów pobudowlanych jest jednym z etapów, dzięki którym możliwe jest poddanie utylizacji powstałych odpadów. Tak samo dzieje się przy remontach mieszkań, gdzie bardzo często zamówienie kontenera jest koniecznością.

Wywóz odpadów budowlanych, a także podstawienie kontenera to usługi, które realizujemy codziennie w ramach działalności naszej firmy. Niewątpliwie odpady budowlane stanowią nie lada kłopot dla większości mieszkańców. Ich usunięcie jest tym bardziej problematyczne, kiedy występują w dużych ilościach. Nasza firma posiada odpowiednie wymiary kontenerów. 

Kontenery na gruz – Gdańsk

W ramach podpisanej umowy na odbiór odpadów komunalnych dla firm oferujemy kontenery zakryte oraz pojemniki o różnych pojemnościach. Dysponujemy również odkrytymi kontenerami na odpady wielkogabarytowe, budowlane i zielone, a także workami Big Bag na czysty gruz, ziemię oraz odpady budowlane. 

Działamy głównie na terenie Gdańska, transportując zgromadzone przez Państwa odpady bezpośrednio na wysypisko Gdańsk – Szadółki. Dbamy o profesjonalizm, dlatego wszelkie wykonywane przez nas czynności są kompatybilne z normami KPO i obowiązującymi testami zgodności na dany odpad.

 

Najlepsze kontenery w Gdańsku

Oferowane przez nas kontenery cechują się solidnym wykonaniem i stabilnością. Są przeznaczone do gromadzenia różnego rodzaju odpadów i umożliwiają bezproblemowy, bezpieczny transport prosto na wysypisko śmieci. Wyróżnia nas szybka i fachowa obsługa klienta, jak również terminowość. Budujemy relacje oparte na zaufaniu i rzetelności, z chęcią podejmując się współprac długoterminowych czy jednorazowych. 

Ceny zawsze uzgadniamy indywidualnie w zależności od ilości kontenerów oraz miejsca usługi. Na bieżąco śledząc rynek wiemy jednak, że są one przystępne i konkurencyjne!

ul. Jankowska 13
80-180 Gdańsk Jankowo

© 2022 "JANPOL" Jacek Jednac. Wszelkie prawa zastrzeżone